menu منو
 
image
سوالات متداول

توضیحات ایمپرشن و ریچ و تفاوت انها ؟

معنی ایمپرشن یا Impressions تعداد دفعاتی است که پست شما دیده می شود همان تعداد بازدید زیر ویدیوها (ممکن است که یک نفر چندبار پست شما را ببیند و هر بار که ببیند یک Impression به حساب می آید)

ولی Reach تعداد اکانت های یکتایی که پست شما را می بینند( ممکن است که یک نفر چندین بار پست شما را ببیند اما برای شما یک Reach به حساب می آید)

برای دیدن میزان ریچ و سایر تعاملات باید پیج خود را به حالت بیزینسی در بیاورید.

تحلیل افزایش فالور از طریق سرور (توضیحات تکمیلی)

مزایا:
_سرعت بالا
_قیمت پایین
_عدم ایجاد مشکل برای پیج
_ظرفیت بالا برای ارتقای پیج تا ۲۰۰ کا
_بدون نیاز به پسورد
_پیش نیاز برای روش های پاپ اپ و تبلیغات

معایب:
_قابلیت انتخاب و تفکیک فالور هدف ندارد
_درصدی انفالو بسته به نوع انتخابی سرویس
_بازدهی کمتر از روش تبلیغات و پاپ اپ

روش پاپ اپ برای پیج مناسب است؟ (توضیحات تکمیلی)

این روش هم مثل تبلیغات نیازمند داشتن پیج معتبر است و با پیج ضعیف عملا کسی به فالو کردن شما ترغیب نخواهد شد.

در این روش تقلب زیاد است مراقب سودجویان باشید

هزینه این سرویس بابت هرکا حدود ۴۰۰ هزار تومان میباشد و عملا تعداد زیادی جذب ندارد


حدودا در این روش باید از هر ۲۰ ارسال یک فالو انتظار داشت بطور مثال برای ۲۰ هزار ارسال بین ۵۰۰تا ۲ کا نهایتا جذب واقعی اتفاق می افتد

*افرادی سودجو حجم های بالاتری سفارش میگیرند بطور مثال شما هزینه ۱۰ کا پاپ اپ پرداخت میکنید و انتظار دارید ۱۰ کا فالور بطور اختیاری جذب کنید اما نفر ارائه دهنده خدمات وقتی شاهد جذب پایین پیج شما شود از طریق فالور سرور تعداد کسری فالور را به پیج شما تزریق میکند اما به اسم فالور پاپ اپ با هزینه چند برابری

روش تبلیغات برای پیج مناسب است؟(توضیحات تکمیلی)

قبل از شروع تبلیغات باید از نظر اماری پیج خود را ارتقا دهید چون با فالور پایین هزینه کردن برای این کار فایده اس ندارد و افراد با دیدن پیج ضعیف شما از فالو کردن خودداری خواهند کرد

هزینه تبلیغات از در پیج های قوی معمولا از ۲۰۰ هزارتومان تا ۲۰ میلیون تومان متفاوت است و بستگی به این دارد بخواهید در چ پیجی دیده شوید معمولا سلبریتی ها ارقامی بین ۳ تا ۸ میلیون برای یک شات کردن مطالبه میکنند که جذبی بین ۵۰۰ تا ۲ کا در انتظار پیج شماست و هیچ تضمینی روی تعداد نیست

از نظر کیفیتی این فالورها فوق العاده خوب و فعال هستند اما هر کا چند میلیون آب میخورد؟؟؟

روش های مختلف افزایش فالور و تفاوت ان ها چیست؟

۱. فالور فیک
فالوری غیر واقعی که بصورت سیستمی ساخته میشود و هیچ فعالیتی ندارد (روش منسوخ)
_دچار محدودیت توسط اینستاگرام و پاک شدن کامل
_احتمال شادوبن شدن پیج
_درصورت افراط در استفاده پیج از دسترس خارج میشود

۲. ربات اینستاگرام
ربات توسط یوزرنیم و پسورد روی پیج شما Set میشد و افراد هدف شما را از طریق هشتگ-موقعیت مکانی -پیج هدف دنبال و بجای شما دایرکت و کامنت ارسال میکرد و درخواست فالو متقابل پیج شما از نفر مقابل را ارسال میکرد و از روزانه نزدیک به هزار نفر را فالو و سپس انفالو میکرد و طی مدت ‌طولانی یک ماهه حدود ۵۰۰ تا ۲ کا فالور هدف را از این راه به امار پیج شما اضافه میکرد که اینستاگرام بخاطر مزاحمتی که ربات برای افراد داشت در الگوریتم جدید تعداد فالو انفالو لایک کامنت دایرکت را محدود کرد و عملا مانع کار کردن ربات شد و درصورت استفاده پیج طی چند دقیقه اکشن بلاک میشد و در صورت تشخیص وجود ربات پیج بلاک دائم یا از دسترس خارج میشد (روش منسوخ)

۳. فالور واقعی از طریق سرور
در این روش ما افراد و یوزر های ورودی به نرم افزارهای جانبی اینستاگرام مثل انفالویاب دانلودر و...را در اختیار داریم و بدون نیاز به پسورد به پیج شما اضافه میکنیم این فالورها بصورت رندوم هستند (توضیحات تکمیلی در سوالات بعدی)

۴. پاپ اپ اینستاگرام
در این روش ما پیج شمارا بطور مثال برای ۲۰ هزار نفر ارسال میکنیم و افراد بعد از دیدن پیج در صورت تمایل ان را فالو میکنند که ممکن است جذبی بین۵۰۰ تا ۲ کا برای پیج شما داشته باشد (این روش دارای پیش نیاز است توضیحات تکمیلی مهم در سوالات بعدی)

۵. جذب فالور از طریق تبلیغات
در این روش از پیج های قوی تر با جند صد هزار و یا چند میلیون فالور برای تبلیغ و معرفی پیج خود استفاده میکنیم که بسته به پیج انتخابی جذب و بازدهی متفاوتی دارد
(این روش دارای پیش نیاز است حتما در سوالات بعدی ادامه مطلب را مطالعه کنید)

اکسپلور اینستاگرام چیست و چگونه میتوانیم پست هایمان را وارد اکسپلور کنیم؟

⚡️ اکسپلور ⚡️
تب اکسپلور اینستاگرام بی شک یکی از بهترین صفحات برای جذب فالوورهای پیج شماست. قطعا با ورود پست های شما به اکسپلور باید منتظر سیل عظیمی از بازدیدکنندگان، فالوورها و لایک بر روی پست های خود باشید.
این موضوع باعث شده که اکثر اساتید از صفحه اکسپلور اینستاگرام به عنوان بیلبورد اینترنتی یاد می کنند و این صفحه را یکی از مهمترین صفحات برای بازاریابی با اینستاگرام دانسته اند.

⚡️ نحوه کار اکسپلور ⚡️
تب اکسپلور اینستاگرام بر اساس الگوریتم علاقه مند سازی مشتری فعالیت می کند. با توجه به این موضوع صد البته عملکرد اینستاگرام محتوای صفحه اکسپلورر بر اساس موارد زیر بارگذاری می شود.

➖بر اساس عکس هایی که لایک کرده اید.
➖بر اساس اکانت هایی که با آنها تعامل دارید.
➖بر اساس پست هایی که سیو کرده اید.
➖بر اساس ویدیو هایی که مشاهده کرده اید.
➖بر اساس افرادی که فالو کرده اید.
➖بر اساس حساب کاربری که مشاهده کرده اید

⚡️چگونه وارد اکسپلور شویم؟
نمی توان گفت روش قطعی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام وجود دارد. اما روش هایی برای ورود به جمع پست‌های صفحه پرطرفدار اکسپلور اینستاگرام و بر اساس تجربه و صفحات معروف و محبوب اینستاگرام معرفی و عنوان شده است.

➖ پاور لایک
power like یا همان لایک قدرتمند یکی از روش های مرسوم برای کمک کردن پیج ها به یکدیگر است. لایک شدن پست شما توسط پیج های با حجم مخاطب بالا می تواند امکان دیده شدن پست شما به کاربران آن پیج را به شدت بالا ببرد (سرویس داخل سایت موجود است)

➖ هشتگ های مرتبط انتخاب کنید.
هشتگ ها یکی از بهترین روش های جذب تعامل مخاطبین در اینستاگرام برای شما هستند. هشتگ ها کمک می کنند با توجه به علاقه مخاطبین پست شما در اکسپلور آنها به نمایش گذاشته شود. همچنین برخی مخاطبین هشنگ های مورد علاقه خود را نیز فالوو می کنند که این مورد هم خودش مزید بر علت است که چرا باید از هشتگ هادر پست های خود استفاده کرد (سعی کنید بین ۵ تا ۱۰ هشتگ کاربری و مرتبط استفاده کنید)

⚡️مهم ترین:ایجاد تعامل با کاربران
یکی دیگر از نکات مهم برای ورود به اکسپلور اینستاگرام تعامل با کاربران است. تلاش کنید باعث ایجاد نظر زیر پست های خود شوید. سوال بپرسید که جواب بدهند، نظر بخواهید و مهم تر از همه با پاسخ دادن به نظرات کاربران و با تایید یا نظر دادن به کامنت کاربران زیر پست های خود نشان بدهید کاربران خود را می بینید. شما می توانید کامنت تک تک کاربران خود را لایک کنید . افزایش بیشتر تعامل کاربران خصوصا در دقایق اولیه انتشار پست می تواند به ورود پست شما به صفحه اکسپلور اینستاگرام کمک کند. (سرویس های مورد نیاز داخل سایت موجود است)

➖تگ کردن برند ها و صفحات هم موضوع یا مرتبط به پست شما:
این روش قطعی نیست اما احتمال بسیار زیادی وجود دارد که با تگ کردن برند ها و پیج هایی که سبک کارشان با پست شما یکی است ، اینستاگرام شانس شما را برای قرار گرفتن در اکسپلور اینستاگرام کاربران علاقه مند به این پیج ها و سبک کارشان بیشتر کند.

➖زمان انتشار
در مسئله موفق بودن ورود پست شما در اکسپلور زمان مسئله پر اهمیتی است و بهتر است طی ساعاتی که کاربران بیشتری فعال هستند ارسال شود اگر پیج شما پیج بیزینسی است میتوانید اطلاعات مربوط به ساعات و روز های فعالیت فالور های خود را ارزیابی کنید تا بیشترین تعامل را از سوی فالورهای خود داشته باشید و شانس بالاتری برای ورود به اکسپلور برای پست خود رقم بزنید

➖سخن پایانی
ما با تکیه بر تجربه و انالیز تب اکسپلور سرویس هایی که عاملیت اصلی در ورود پست و یا استوری شما به اکسپلور را ایفا میکنند در بسته هایی داخل سایت گنجانده ایم که درصد شانس شما را برای ورود به اکسپلور فوق العاده بالا میبرند و باعث ورود پست شما به اکسپلور خواهند شد.

البته در محتواگذاری و جذابیت پست باید دقت داشت و با پست و کپشن جذاب و روش خاص مربوط به شغل خود افراد را تشویق کنید که از در پست شما فعالیت و تعامل داشته باشندکنند درصورت موفقیت در این کار ورود شما به اکسپلور قطعی است

موفق باشید❤️
جهت مشاوره با شماره های پشتیبانی داخل سایت در ارتباط باشید.

خریدن پیج اماده ایا راه درستی است؟

بصورت کلی جواب این سوال منفی است و دلایل متعددی دارد

_عدم اطلاع از فیک یا واقعی بودن فالورهای داخل پیج (همه فعالیت های یک فالور مثل لایک بازدید پست و استوری سیو اشتراک گذاری کامنت و .. )قابل خرید هستند و افرادی که در شغل فروش پیج فعالیت دارند ممکن است با تزریق این خدمات به پیج مورد نظر پیج را به عنوان یک پیج با بازدهی بالا بفروشند (پیج هایی که قبل از زمان اپدیت اینستاگرام اقدام به خرید کرده اند فالورهای فیکشان ریزش چندانی ندارد و اینستا در حال حاضر سفارشهای فیک جدید را پاک میکند البته احتمال ان میرود در اینده سراغ این پیج ها هم برود)

_در صورت واقعی بودن از نحوه جذب فالورها هیچ اطلاعی ندارید (امروزه افرادی که با موضوعات هرزنامه و تصاویر خانم ها اقدام به جذب فالور میکنند و بعد از بالا رفتن تعداد فالور اقدام به فروش پیج میکنند کم نیستند ) درزمان فروش آثار این کار را پاک و به عنوان پیج شخصی و یا کاری به شما میفروشند و شما بی اطلاع از همه جا شروع به پست گذاری و تغییر رویه پیج میکنید که با ریزش بالای فالورها مواجه میشوید چون که این افراد برای موضوع دیگری پیج را فالو کرده بودند.

_مشکل قضایی بعضی پیج ها: شما از گذشته پیج هیچ اطلاعی ندارید و ممکن است پیجی خریداری کنید که افرادی بدنبال پیدا کردن اطلاعاتی برای شکایت از مالک پیج هستند مثل پیج هایی که اقدامات مجرمانه مثل کلاهبرداری داشته اند.

خرید فالور واقعی چه میزان در لایک و بازدید و کامنت پیج من تاثیر گذار خواهد بود؟

شاید تصور کنید با خریدن فالور واقعی به همان مقدار لایک و بازدید و کامنت در انتظار پیج شماست متاسفانه اصلا اینطور نیست و مسائل مختلفی در این امر تاثیر گذار است.

تصور کنید شما ۱۰۰عدد فالووینگ دارید روزانه شاید پیج ۲۰ نفر از فالووینگ هارا چک و تعداد کمتری را لایک کنید!!!

پس تکلیف افرادی که پیج آن ها را چک نمیکنید چیست ؟ از نظر ان ها شما فیک هستید ؟ خیر شما و تمام فالورهای واقعی بر اساس علاقه مندی ها و موضوعاتی که دنبال میکنید پیج ها راچک و لایک میکنید در نتیجه نمیتوان باهر موضوع و هر پیج و هر محتوایی انتظار بازدهی داشت

آیا فالور لایک زن وجود دارد و با افزایش فالور لایک و بازدید به همان اندازه بالا خواهد رفت؟؟

خیر
این یک ترفند تبلیغاتی است برای جذب مشتری وگرن افراد واقعی که فالورهای ورودی به پیج شما باشند کاملا به اختیار و در صورت علاقه شخصی خود فعالیت هایی نظیر بازدید ، لایک و کامنت بر روی پست های شما اعمال خواهند کرد

امروزه همه افراد بدنبال افزایش امار پیج شخصی یا کاری خود هستند و اینکه بخواهید همه در پیج شما فعال باشند اما شما برای انها کاری نکنید از نظر منطقی عملی نیست

سوال اینجاست که پس باید چه کاری بکنیم؟
این فالورها افرادی حقیقی هستند درست مثل ما فرض کنید شما یک پیج جدید رو فالو و یا لایک میکنید و متقابلا انتظار دارید نفر مقابل هم فعالیتی از خودش نشون بده بحث پیج های خدماتی و اموزشی که بخاطر محتوای پیج دنبالشون میکنید و پیج های افراد مشهور جداس چون ازین نوع پیج ها انتظار فعالیت متقابل نخواهید داشت
اینکه این افراد داخل پیج شما فعالیت داشته باشن مثل بازدید لایک کامنت دقیقا برمیگرده به فعالیت خودتون در پیج اون افراد


البته شاید وقت و حوصلشو نداشته باشین !!!

ما برای شما یک پیشنهاد داریم
میتونید مثل بسیاری از افراد از روش ساپورت پیج استفاده کنید که روش افراد موفقه و کاملا اصولیه و بیشتر مشتری ها با این روش پیجشون رو رشد میدن

به این صورت که فرضا شما برای پیجتون فالور و لایک خریداری میکنید و بصورت دوره ای این امار رو افزایش میدین و افرادی که داخل پیجتون هستن هم فکر میکنن واقعا پرطرفدار هستین و امار لایک و بازدید اون ها هم به امار خریداری شده اضافه میشه دقیقا مثل بچه ای که برای چند قدم اول راه رفتن نیاز به کمک داره و بعدش میتونه بدون کمک به راه خودش ادامه بده این روند باید تاجایی ادامه پیدا کنه که دیگه نیازی به افزایش و خرید فالور و لایک ندارین و فالورهای پیجتون همگی فعالیت میکنند

چگونه پیج ما رشد میکند؟؟

فالور های واقعی افراد حقیقی مثل ما هستند و تنها با خریدن فالور واقعی نباید انتظار بالا رفتن امار لایک ویو کامنت داشت

انها مثل ما انتظاراتی دارند در صورت تعامل و فعالیت متقابل حتما این امر اتفاق خواهد افتاد.

برای فهم بهتر این موضوع یک مثال را یاد اور میشوم

اگر شما پیج یک فرد مشهور یا هنرمند را با صدها هزار فالور فالو کنید و پست ایشان را لایک کنید اصلا انتظار فالو و لایک متقابل را از ایشان ندارید

اما وقتی یک پیج هم سطح یا پایین تر از خود را فالو میکنید انتظار دارید نفر مقابل هم برای شما این کار را بکند و این یک سیاست (معامله) است که تا زمانی که پیج ضعیف دارید باید از بقیه حمایت کنید تا مشخصات اماری پیج شما افزایش یابد و زمانی که به یک پیج معتبر و خوب تبدیل شدید مسلما دیگر نیازی به حمایت از بقیه نخواهد بود و روزانه امار شما افزایش خواهد یافت

چگونه فالور فیک را از فالور واقعی تشخیص دهیم؟

هر نوع فالور مشخصه خاص خود را دارد

فالور فیک : این نوع فالور بصورت سیستمی بدون مدیریت یک فرد حقیقی ساخته میشود و کاملا خارجی هستند و اسم ها ترکیبی از حروف بی معنی انگلیسی که معمولا دارای عکس صورت افراد خارجی میباشد و صفر یا تعداد تک رقمی فالورها و نداشتن جزییاتی مثل بیو و ظاهر ساده نشان از فیک بودن فالور میباشد(درحال حاضر تشخیص فالور فیک ساده است چون ایسنتاگرام فالور های فیک را بصورت کامل در مدت زمان کوتاه از روی پیج شما پاک میکند)

فالور واقعی : این نوع فالور ها افرادی مثل من و شما هستند که با ایمیل و شماره اقدام به ساخت اکانت اینستاگرام کرده اند و معمولا هر کدام برای خود فالورهایی دارند و جزییات پیج هر کدام مثل بیو ، پست ها کاملا از هم متفاوت است و برخی موارد دارای استوری نیز هستند (البته تعدادی هم دارای پروفایل ضعیف هستند و با اکانت صفری که بتازگی ساخته اند اقدام به فعالیت میکنند که نباید با فالور فیک اشتباه گرفت)

آیا فالور فیک برای پیجم مشکل ساز خواهد بود

بله
بدلیل الگوریتم های جدید اینستاگرام افزودن فالور فیک مشکلاتی همچون پاک شدن فالورهای فیک و در موارد خاص حتی منجر به غیر فعال شدن پیج شما خواهد شد

ارتباط با ما

✔️ارتباط با واحد پشتیبانی
(سایت و کانال)
09212962576
09011079843
*از طریق تلگرام و واتساپ پیام دهید*

نحوه ثبت سفارش؟؟

در صفحه خانه تمامی محصولات بصورت جداگانه قرار داده شده اند با چک کردن لیست و انتخاب سرویس مورد نظر روی گزینه سفارش بزنید تا وارد صفحه ثبت سفارش شوید

در این قسمت اطلاعات مربوط به مدت انجام سفارش ها و اطلاعات فنی موجود است که نیاز است حتما مطالعه کنید و سپس اطلاعات خواسته شده را با دقت و کامل ارسال کنید

پس از انجام مراحل واریز مبلغ منتظر انجام سفارش خود باشید در صورت داشتن سوال نیز میتوانید به پشتیبانی سایت مراجعه کنید

ایا فالورهای واقعی برای پیجم مشکل ساز نخواهند شد؟

خیر
فالورهای ایرانی واقعی از طریق سرور مطابق با محدودیت های اینستاگرام به پیج شما اضافه میشوند و انجام بیش از صدها سفارش و رضایت مندی مشتری و بدون هیچ مورد گزارش مشکل نشان از ایده ال بودن این سرویس میباشد

برای افزایش فالور به رمز پیج نیاز است؟

خیر
تمامی سرویس های ما از ‌طریق سرور بدون نیاز به رمز پیج شما انجام میشود که در حال حاضر امن ترین راه افزایش فالور میباشد و اینستاگرام مشکلی با آن ندارد

مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

بیشتر سرویس ها طی ۱ الی ۲۴ ساعت استارت و انجام میشوند بجز موارد خاص مثل سفارش های بالا و فالورهای واقعی ایرانی که طبق محدودیت های جدید اینستاگرام تنظیم شده اند

چطور به شما ‌اطمینان کنم؟

سایت ما کاملا قانونی بوده و متصل به درگاه بانکی زرین پال است و ضمانت بازگشت وجه درصورت انجام نشدن سفارش وحود دارد و کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام ما که در پایان صفحه سایت وجود دارد که اسکرین شات و ویدیو های تعدادی از نمونه سفارش های انجام شده در ان ها قرار گرفته که میتوانید قبل از ثبت سفارش چک کنید

© 2024 khadamatmjzi.ir